Hakkımızda

MASA TENİSİ DERSİ HAKKINDA

Masa Tenisi Dersi eğitmenleri olarak 2013 yılından beri İstanbul/Bahçelievler Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde hizmet vermekteyiz ve Masa Tenisi branşında profesyonel olarak sporcu ve antrenör olarak Milli Takım, çeşitli şirket,özel eğitim kurumları ve üniversitelerde çalışmalarımızı sürdürerek Masa Tenisi sporunu Türkiyede yaygın hale getirmeye çalışıyoruz.Bünyemizde grup dersleri, özel dersler,odaklanma sorunu ve dikkat dağınıklığı olanlar için eğitim ve antrenör eğitimleri mevcuttur. Kendinize uygun olan eğitim programını seçip çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizi arayıp destek alabilirsiniz. Ayrıca her hafta sonu Pazar günü saat 13:00’da düzenlediğimiz Masa Tenisi Turnuvalarına katılarak farklı oyuncularla maç yaparak oyununuzu geliştirip deneyim kazanabilirsiniz. Kendi şirketinde,evinde,sitesinde vb. yerlerde çalışma yapmak isteyen kişiler arayıp gün ve saat için randevu alabilirler.

Deneyimli Eğitmenler

Profesyonel Masa Tenisi sporcusu ve antrenörleri olarak yaş,cinsiyet farketmeden eğitimlerimizi herkese verebiliyoruz. Özel ders eğitimi alanlar 10 ders sonunda rahatlıkla 1 seviye atlayabilirler.

Bilimsel Çalışma

Masa Tenisi sadece el ve kolun çalıştığı bir spor değildir. Vücudumuzdaki bütün kaslar çalışır. Ders alırken yaptığınız bütün hareketlerin hangi kasları uyardığını ve nasıl çalıştığını öğrenerek vücut farkındalığınızı artırabileceksiniz

X
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?