Özel Ders

Masa Tenisi Özel Dersi çalışmaları

Masa Tenisi Özel Dersi eğitimleri bütün seviyeler için birebir çalışma programıdır. Daha kısa sürede yüksek performans elde etmek isteyenler için 1 saatlik yoğun tempolu antrenmandır.

Masa Tenisine başlarken insanların öncelikli olarak düşündükleri şey kullandıkları ekipmanlar oluyor. Fakat ekipman sadece bir destekleyicidir. Öncelikle doğru vuruş teknikleri ve doğru adımlama öğrenerek , vücudunuzun Masa Tenisi oynarken ne kadar iyi kullanabileceğinizi bilmeniz gerekir. Masa Tenisi Özel Dersi ile iyi bir eğitim alıp oynadığınız turnuvalarda ya da antrenmanlarda uyguladığınızda bu spordan daha çok verim aldığınızı hissediceksiniz. Çalışmalarımız 5 kademeden oluşuyor. Başlangıç, Orta Altı, Orta, İleri ve Profesyonel. Ortalama olarak 1 ay içerisinde alacağınız 10 derslik bir eğitimin sonunda bir seviye atlayabiliyorsunuz. Bu süreç kişiden kişiye değişmektedir. Çalışma yapmadan önce eğitmenlerimiz seviyenizi ölçüp ona göre bir çalışma programı hazırlar. Eğitim süreci boyunca dileyenler her hafta sonu Pazar günü düzenlediğimiz Masa Tenisi Turnuvasına katılıp kendilerinin gelişimini burada test edebilirler.

Özel ders eğitimlerimizden faydalanmak için hafta içi ve hafta sonu istediğiniz saat ve gün için 1-2 gün öncesinden telefon numaralarımızı arayarak ya da iletişim bölümünden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Çalışmalarımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/masatenisiistanbul

Instagram: https://www.instagram.com/masatenisidersi

X
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?