Grup Dersi

Masa Tenisi Grup Dersi

Masa Tenisi Grup Dersi , orta seviye ve üstü oyuncular için maksimum 20 kişilik gruplar halinde antrenör eşliğinde teknik ve taktik antrenman çalışmasıdır. Her sporda olduğu gibi, yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için harika bir fırsat olabilir.

Masa Tenisi derslerimizde  sadece eğitmenden ders almakla kalmayıp, aynı zamanda diğer katılımcı oyuncularla karşılıklı olarak öğrendiklerinizi pratik yapma şansınız olur. Ders dışındaki saatlerde anlaşıp kendi aranızda antrenman ve maç yapabilme şansınız olabilir. Her derste kişilerin zayıf olan yönlerine özel teknik ve taktikler gösterilir. Taktik ve stratejiler geliştirmek, kuvvet ya da ayakların çalışması kadar önemlidir. Masa tenisi gibi çok hızlı bir oyunda, gerçekten zihnin keskinliğine ve stratejilerin dikkatlice planlanmasına ihtiyacınız var çünkü gerçekten düşünecek zaman yok.

Bir ralliye girdiğinizde, çoğunlukla içgüdüleri ve önceden planlanmış stratejileri ele almanız gerekiyor. Masa Tenisi Grup Dersi bir çok yönüyle eğlenceli, rekabetçi ve bilgilendiricidir. Masa tenisi oynamaktan alabileceğiniz avantajların listesi oldukça geniştir. Bu spor, hareket etmenin harika bir yolunu ve bir miktar rekabeti arttırmanın eğlenceli bir yolunu sunuyor. Sağlığınızı bile büyük ölçüde iyileştirebilir, Odaklanma sorununuzu ortadan kaldırabilir ve Alzheimer’ın başlangıcını önleyebilirsiniz. Bunlar bir sonraki oyununuzu oynarken aklınızda bulundurmanız gereken harika şeyler!

 

Antrenörlerimiz, Masa Tenisi antrenmanını en güncel, kolay uygulanabilir ve eğlenceli bir şekilde size aktarıyorlar.

Belli bir seviyeye geldikten sonra düzenli olarak antrenman yapılması oyun seviyenizin artışını ve fiziki olarak kuvvetlenmenizi sağlar. Hafta içi Salı ve Perşembe günleri saat 18:30-20:00 arası olan Masa Tenisi Grup Dersi antrenman programımıza katılmak için buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip ederek yaptığımız çalışmaları ve etkinlikleri inceleyebilirsiniz

Facebook : https://www.facebook.com/masatenisiistanbul

Instagram: https://www.instagram.com/masatenisidersi

X
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?