Ankara’da Masa Tenisi Oynanacak Yerler

Emek Masa Tenisi

İstanbul gibi Ankara’da bir çok masa tenisi salonu mevcuttur. Masatenisidersi.com bünyesinde tavsiye verebileceğimiz Emek Masa Tenisi Salonu , Ankara’da masa tenisi oynanacak yerler arasında 1.sıradadır. Neden Emek Masa Tenisini tercih etmeniz gerektiğini yazımızda sizlere aktaracağız.

Masa Tenisi Kursu

Bütün yaş gruplarına hitaben kurs seçenekleri mevcuttur. Çalışan eğitmenler toplu kurslarda bütün öğrencilerle birebir ilgilendiği için ve profesyonel sporcuların antrenmanlar sırasında kattıkları ek yardımlardan dolayı kursun kalite seviyesi artmaktadır. Uzun vadede verim alabileceğiniz bir eğitim sistemidir.

Özel Masa Tenisi Dersi

Milli sporcu ve milli antrenörlerden birebir özel ders alabilirsiniz. Özel Masa Tenisi derslerine yaş olarak sınırlama getirilmemektedir. Eğitmenlerle saat ve gün belirleyerek kendinize çalışma programı hazırlayabilir ve kısa vadede daha etkili bir eğitim süreci elde edebilirsiniz. Eğitmenler sizin oyun tekniğinizi analiz ederek ekipman tavsiyesinde bulunacaklardır.

Masa Tenisi Turnuvası

Kendinizi müsabakalara hazır hissediyorsanız ve kendinize güveniyorsanız özel Masa Tenisi turnuvalarına katılabilirsiniz. Onlarca tecrübeli amatör ve profesyonel oyuncuların katıldığı bu turnuvalarda iyi bir deneyim kazanıp oyun seviyenizi yükseltebilirsiniz. Turnuvalara katılabilmeniz için çok iyi olmanız gerekmiyor. Her seviye oyuncular turnuvaya katılıp kendisini test edebilir ve bu şekilde hangi seviyede olduğunuzu takip edebilirsiniz. Masa Tenisi Kurslarına ve Özel Masa Tenisi derslerine katılanlar turnuvalarda takip edilip, eksik yönleri not edilerek çalışmalarda bu zayıf yönleri üzerine antrenmanlar yapılır.

Günlük Masa Tenisi Kiralama

Ankara’da masa tenisi oynanacak yerler arasında 1.sırada olan Emek Masa Tenisi Spor Salonundan sadece eğitim alanlar faydalanmıyor. Sevdiklerinizle vakit geçirmek , stres atmak ya da eğlenmek isteyen kişiler günlük kiralama yaparak salondan faydalanabilirler. Saat ve fiyat bilgisini spor salonu ile görüşerek alabilirsiniz.

İletişime Nasıl Geçebilirim ?

Aktif sosyal medya hesaplarından özel mesaj yazarak ya da telefon numaralarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Masatenisidersi.com Ekibi olarak İstanbul içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Ankara’da Masa Tenisi Oynanacak Yerler için arama yapan ya da özel eğitim, kurs almak isteyen kişiler Emek Masa Tenisi ile irtibata geçebilirler.

Sosyal Medya Instagram Hesabı: @EmekMasaTenisi

Salon Sorumlusu Dilek Koçak: 05364749559 / 05069491330

Bir yanıt yazın

X
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?