Masa Tenisi Turnuvası

Masa Tenisi Turnuvası

Masa Tenisinin en güzel yanlarından biri rekabetçi olmasıdır. Masa Tenisi Turnuvası bu rekabetin en güzel bölümüdür. Turnuvalarımızda bütün yaş gruplarının ve bütün oyun seviyelerinin yarışabileceği bir platform oluşturduk.

Her hafta sonu Pazar günü saat 13:00’da düzenlenmekte olan Masa Tenisi Turnuvasına katılarak farklı farklı oyuncularla maç yapma şansı yakalayabilirsiniz. Günde en az 7-8 maç yapıp antrenman dışında iyi bir deneyim kazanabilirsiniz. Sadece antrenman yaparak oyun sistemini çözmek çok zordur. Dolayısıyla mutlaka farklı oyuncularla maç yaparak performansınızın ilerleyişini kendinizi Masa Tenisi Turnuvalarında deneyerek öğrenebilirsiniz ve zayıf kalan hareketleriniz için ders alabilirsiniz.

Turnuvalara katıldığınızda sizi kendi hazırladığımız puan sisteminin içine dahil ediyoruz. Her maç kazandığınızda ya da kaybettiğinizde puanınıza yansıyacaktır. Bu puanları ister web sitemizden isterseniz de sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bir hafta eleme turnuvası , diğer hafta lig turnuvası düzenliyoruz. Eleme turnuvaları maksimum 6 kişilik gruplar halinde başlayıp daha sonra elemeye geçerek devam ediyor. Lig turnuvaları Süper Lig, 1.Lig, 2.Lig, 3.Lig’den oluşmaktadır. Maksimum 10 kişilik grubun kendi aralarında yaptıkları maçlardır. İlk 3’e giren oyuncular 2 hafta sonra yapılacak olan diğer Lig turnuvasında bir üst ligden başlayacaktır.

Turnuvalara katılmak için turnuva günü ya da bir gün öncesinden telefon numaramıza İsim ve Soyisminizi mesaj yoluyla gönderebilirsiniz. Saat 12:00-13:00 arasında salonda da kayıt yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masa Tenisi Turnuvası Detaylı Resim ve Sonuçlar için Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook: https://www.facebook.com/bbskmasatenisi

Instagram: https://www.instagram.com/bbskmasatenisi

X
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?