Antrenör Eğitimi

Antrenör Eğitimi

Masa Tenisi Antrenör Eğitimi programına katılmak için çok iyi bir sporcu olmanız gerekmiyor ya da muhteşem tekniğe sahip olmanız öğretim aşamasında size bir faydası olmuyor. Önemli olan şey öğrenilmesi ve uygulanılması gereken hareketleri en iyi şekilde aktarabilmektir. Aktarılması gereken bilgileri ve hareketleri, öğrenen kişinin öğrenim yetisine bağlı olarak yapabilmeniz gerekiyor. Çünkü gösterdiğiniz herhangi bir hareketi bir öğrenci iyi bir şekilde anlarken diğer öğrenci bunu çok farklı anlayabiliyor. Dolayısıyla öğretimin sürekli değişik metodlarla aktarılmasında sakınca yoktur.

Programlarımız 1.Seviye, 2.Seviye, 3.Seviyeden oluşmaktadır. Öncelikle sizin seviyenizi belirleyip buna özel bir çalışma programı hazırlayıp eğitime başlıyoruz. Öğreneceğiniz bilgileri bütün yaş grupları üzerinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Özellikle Halk Eğitim merkezlerinde çalışanlar, özel okullarda eğitim verenler veya ek ders olarak Masa Tenisi dersi veren öğretmenler bu eğitimden çok iyi bir şekilde faydalanabilir. Eğitimlerimiz hem birebir özel olarak hem de 5 kişilik talep olduğunda toplu grup dersi şeklinde yapılabilir. Bunun için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Masa Tenisi Antrenör Eğitimi programına katılanlara eğitim sonunda sertifika veriyoruz. Fakat bu sertifika Devlet Kurumlarında bir geçerliliği yoktur. Bunun için TMTF ( Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ) web sitesinden açılacak olan Antrenorlük Kurslarını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook: https://www.facebook.com/masatenisiistanbul

Instagram: https://www.instagram.com/masatenisidersi

 

X
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?